Profesjonalna koloryzacja to bezpieczeństwo dla włosów Twoich klientów i pewność doskonałego efektu. Dołącz do naszej akcji!

Profesjonalna koloryzacja to bezpieczeństwo dla włosów Twoich klientów i pewność doskonałego efektu. Dołącz do naszej akcji!

o akcji

Koloryzacja u fryzjera jest jak dobra polisa ubezpieczeniowa – daje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że za usługą stoi profesjonalista. Dla fryzjera to satysfakcja – móc zaopiekować się kompleksowo włosami klientki, od koloryzacji przez porady dotyczące pielęgnacji czy stylizacji.

Wiemy, że profesjonalny fryzjer jest ekspertem w swojej dziedzinie. Warto posłuchać jego rad. Naszą kampanią „Nie ma jak u fryzjera” obecną w telewizji i Internecie będziemy wspierać salony fryzjerskie. Wiemy, że… nie ma jak u fryzjera.

Dołącz do akcji Montibello i podaruj swoim klientom wyjątkowe prezenty!

Szczegóły akcji u Przedstawicieli Handlowych sklepów Fale Loki Koki.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ ZESTAW

Dla pierwszych 500 salonów fryzjerskich, które kupią pakiet startowy i zarejestrują się na stronie niemajakufryzjera.pl mamy przygotowane zestawy marketingowe - koszulki i peleryny jednorazowe do koloryzacji.

wybierz koszulki i rozmiary

Pakiet startowy zawiera farby Montibello oraz szampony i odżywki TREAT NaturTech Repair Active. Szczegóły pakietów u Przedstawicieli Handlowych sklepów Fale Loki Koki.
*Akcja dla salonów fryzjerskich obowiązuje od 10 września 2017 do wyczerpania zapasów.

informacje o produktach

Wysokiej jakości produkty do koloryzacji zapewniają doskonałe rezultaty, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoki poziom zabiegów i maksymalną dbałość o włókna włosów, a przy tym zawsze wygodną, przyjemną aplikację.

CROMATONE

Perfekcja koloru. Zaawansowany technologicznie proces koloryzacji oksydacyjnej, niezawodny i wysokiej jakości, który zapewnia bezpieczeństwo podczas każdego farbowania włosów. Paleta żywych kolorów, poziom jednolitości, intensywność uzyskanego koloru, trwałość i wysoki komfort zabiegów farbowania włosów pozwalają profesjonalistom działać bez ograniczeń.

Produkt zawiera kompleks SCP (Soya Color Protect), który zwiększa efekty koloryzacji oraz gwarantuje doskonały zabieg i maksymalną dbałość o włókna włosów. Równomierny kolor od nasady aż po same końce, intensywne pasemka, bardziej wyraziste i lśniące odcienie, doskonałe pokrycie siwych włosów oraz zdrowsze i bardziej miękkie pasma.

CROMATONE
CROMAXTREM

CROMAXTREM

Barwniki o dużej intensywności pozwalają uzyskać czyste odcienie miedzi, czerwieni i fioletu, zarówno na włosach naturalnych, jak i farbowanych.

OALIA

Linia produktów do trwałej koloryzacji włosów bez amoniaku, substancji zapachowych i PPD. Została stworzona z wykorzystaniem MICELLAR OIL HI. TECH – naturalnej, zrównoważonej technologii, która zwiększa skuteczność procesu koloryzacji i ułatwia wnikanie składników aktywnych we włosy. Rezultatem są intensywne, długotrwałe kolory oraz miękkie i zadbane włosy.

OALIA
CROMATONE RE·COVER

CROMATONE RE·COVER

Linia produktów do trwałej koloryzacji, przeciwdziałająca oznakom starzenia się, została opracowana specjalnie dla osób, które mają ponad 70% siwych włosów. Farby zawierają kompleks SCP (Soya Color Protect) i są wzbogacone olejkiem TSUBAKI.

Zapewniają 100% pokrycia włosów bez potrzeby łączenia z odcieniami podstawowymi, a jednocześnie – dzięki swoim właściwościom odbudowującym i efektowi anti-age – przywracają włosom młodszy wygląd.