powrót

Jak dbać o włosy farbowane latem?

Możemy używać standardowych produktów chroniących nasze włosy. Ich zadaniem jest nawilżanie i ochrona przez negatywnym działaniem warunków atmosferycznych.

Jak dbać o włosy farbowane latem?

Jeśli w czasie wakacyjnego odpoczynku nie zapomnimy o codziennej pielęgnacji, nasze włosy na pewno nie odczują negatywnych skutków przebywania na słońcu lub w wodzie morskiej. Warto jednak zastanowić się nad specjalistycznymi kosmetykami pielęgnacyjnymi, których zadaniem jest właśnie niezawodna ochrona włosów latem. Wybierając produkty, które mają chronić nasze włosy, warto zastanowić się nad ich praktycznością i faktycznymi właściwościami. Idealny kosmetyk ochronny powinien wysoce chronić włosy przez działaniem promieni UV, wysoką temperaturą, ale także przed szkodliwym dla włosów działaniem wody morskiej i chlorowanej.

Specjalistyczna ochrona – Sun Care

Dobrym pomysłem jest wypróbowanie produktów z serii Treat NaturTech Sun Care, które stworzone zostały z myślą o kobietach aktywnie spędzających lato. Wszystkie produkty z tej serii zostały stworzone na bazie naturalnych olejków, które nie tylko doskonale odżywiają włosy, ale także je nawilżają i chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Olejki mają zbawienny wpływ na skórę głowy, która jest dzięki nim odpowiednio nawilżana i tonizowana. Kosmetyki TN Sun Care dodatkowo neutralizują nieprzyjemny zapach chloru, a także wody morskiej. Wśród propozycji kosmetyków z tej serii znajdziemy między innymi szampon, który sprawdzi się jako baza naszej codziennej, letniej pielęgnacji włosów. Maska natomiast wzbogaci działanie pozostałych produktów i maksymalnie odżywi nasze włosy. Najpraktyczniejszym produktem TN Sun Care jest jednak spray, który można użyć w każdym momencie i dzięki temu dodatkowo ochronić włosy przed morską kąpielą lub nawilżyć ją po kilkugodzinnym relaksie na plaży.

Tradycja z Dalekiego Wschodu – egzotyczne olejki

Innym pomysłem są bardzo skuteczne produkty z serii Gold Oil Essence, które inspirowane są tradycją Dalekiego Wschodu. Egzotyczna formuła zapewni naszym włosom jedwabistość i naturalną ochronę przed promieniami słonecznymi oraz wysoką temperaturą. Wśród kosmetyków tej serii znajdziemy odżywcze szampony na bazie olejków, maski do włosów, odżywki oraz same olejki, które są w stanie idealnie odżywić i nawilżyć nasze kosmyki i skórę głowy. Nowy wymiar codziennych zabiegów pielęgnacyjnych zapewnia szczególnie olejek Tsubaki, który zwalcza główne oznaki starzenia się włosów oraz zapewnia wysoki poziom nawilżenia.

Polecane wpisy

powrót